Na początek, dobra wiadomość dla miłośników twórczości Wojciecha Wójcika!

Autor powraca z nową kryminalną opowieścią pt. Jęk zamykanych bram. 

Złowieszczy dar Emily Thiede to głośny debiut, który zdobył serca czytelników dzięki pełnokrwistym bohaterom i misternie ukazanemu uczuciu, które rodzi się między nimi w pełnym magii świecie.W magiczną podróż po wielkich eksperymentach definiujących najbardziej niesamowite stulecie w historii fizyki, zabierze Suzie Sheehy w pozycji pt. Kwintesencja wszystkiego. Dwanaście eksperymentów, które zmieniły nasz świat.

Następne dwa tytuły są dedykowane są dla sympatyków powieści fantasy :)

Powieść,która zmieniła oblicze literatury fantasy. Niezapomniana Gra o tron George'a R.R. Martina powraca w nowej odsłonie! 
Wznawiamy również w nowej oprawie graficznej Pomruki burzy [Koło Czasu XII] Roberta Jordana oraz Brandona Sandersona.Dlaczego niektóre narody są bogate, a inne biedne? Dlaczego tak je różnicują majętność i ubóstwo, zdrowie i choroba, dostatek i głód?

Odpowiedzi na te pytania, postarają się udzielić Daron Acemoglu oraz James A. Robinson w książce pt. Dlaczego narody przegrywają.
Loki. Poradnik złego boga: jak wziąć na siebie winę Louie Stowella to kontynuacja przygód Lokiego, uwięzionego na Ziemi w ciele jedenastolatka.
Dla osób lubiących się bać, proponujemy przerażającą opowieść grozy i hołd złożony geniuszowi makabry George'a A. Romero i Daniela Krausa pt. Żywe trupy.

Ostatnią kwietniową nowością jest Pożycie Piotra Brencza.

Mocna i bolesna proza dokonująca wiwisekcji upadku głównego bohatera, który podejmuje próbę wyrwania się z pętli jałowej egzystencji

Brak komentarzy: