Until You - K. Bromberg


Wydawnictwo: Wydawnictwo Luna

Cykl: The Redemption (tom 1)

literatura obyczajowa, romans

Data wydania: 2024-03-13

Liczba stron: 348

ISBN: 9788367996280


Autorka bestsellerowej 3 tomowej serii „SIN” (digital!)

Amerykańska pisarka bestsellerowych romansów, jej powieści są tłumaczone na wiele języków.

Jest jedną z najlepiej sprzedających się autorek wg „New York Timesa”.

Autorka ma w Polsce rzeszę fanek.

Crew Madden musi znaleźć miejsce, w którym odzyska równowagę. Dla swoich bliźniaczek. Dla siebie.

Po rozstaniu z kobietą, która zostawiła ich, nie oglądając się za siebie. Lato w miasteczku Redemption Falls okazało się doskonałym wyborem dla mężczyzny po traumatycznych przeżyciach i dla jego rodziny. Jedyna wada? Wynajmowana przez kogoś chatka na drugim końcu posesji. Ale potem poznał jej lokatorkę. Cichą, powściągliwą, cholernie seksowną kobietę, która zaparła mu dech w piersi. Tennyson West przeniosła się do Redemption Falls, żeby się ukryć. Przed swoim poprzednim światem. Przed kobietą, którą była. Żeby zacząć od nowa... i być wolną. Zaadaptowała się do swojego nowego życia na obrzeżach miasteczka, zadowolona z samotności i spokoju. I wtedy poznała swojego gospodarza. Crew Madden – i jego słodkie córeczki – wkroczył w jej życie z hukiem. Przypomniała sobie, jak się śmiać, jak kochać, choć myślała, że to już niemożliwe. To miał być tylko letni romans, ale gdy demony przeszłości zapukały do drzwi, ich relacja została wystawiona na próbę. Czy ich miłość jest na tyle silna, by przetrwać, czy może niebezpieczeństwo na dobre ich rozdzieli?"Until You" Kristy Bromberg to powieść, która wciąga czytelnika w wir emocji, tajemnic i miłosnych zawirowań. Opowiadając historię Crewa Maddena, samotnego ojca i policjanta, oraz tajemniczej sąsiadki Tennyson West, autorka wplata wątki miłości, rodziny i walki z przeszłością, tworząc pełną dynamiki i wzruszeń powieść.

Główny wątek skupia się na losach Crewa Maddena, który po dramatycznych przeżyciach pragnie zapewnić swoim córkom spokojną przyszłość w malowniczym miasteczku Redemption Falls. To, co na początku wydaje się być ucieczką przed przeszłością, szybko zamienia się w fascynującą historię miłosną, gdy Crew spotyka swoją nową sąsiadkę, Tennyson West. Jej tajemnicza przeszłość i zmysłowy urok nie pozwalają obojętnie przejść obok niej, a ich wzajemna przyciągająca się staje się punktem centralnym fabuły.

Kristy Bromberg doskonale balansuje między momentami humoru, jak te spowodowane dziećmi Crewa, a poważnymi tematami, takimi jak trauma czy tajemnice przeszłości. Kreacja postaci, szczególnie bliźniaczek Crewa oraz samego Crewa i Tennyson, jest bardzo dobrze przemyślana i realistyczna. Ich złożone osobowości i trudne doświadczenia nadają powieści głębi i autentyczności.

Jednym z największych atutów książki jest misternie spleciony wątek miłosny między Crewem a Tennyson. Ich wzajemne przyciąganie, mimo licznych przeciwności, buduje się stopniowo i z każdą stroną książki staje się coraz bardziej porywające. Autorka wspaniale oddaje chemię między bohaterami, tworząc sceny pełne napięcia i emocji.

Jednakże, mimo wielu zalet, "Until You" ma też pewne niedoskonałości. Niektórzy czytelnicy mogą odczuć lekkie rozciągnięcie fabuły i brak wystarczająco zaskakujących momentów. Zakończenie wątku Tennyson mogłoby być bardziej wyjaśnione i satysfakcjonujące dla niektórych czytelników.

Podsumowując, "Until You" to powieść, która porusza serce i umysł czytelnika, łącząc w sobie elementy romansu, napięcia i głębokich emocji. Choć nie jest pozbawiona pewnych niedoskonałości, to z pewnością zasługuje na uwagę miłośników literatury romantycznej. Kristy Bromberg po raz kolejny udowadnia swoje niezwykłe umiejętności pisarskie, tworząc historię, która zostaje w pamięci na długo po zakończeniu lektury.

Moja ocena: 7/10

 


Brak komentarzy: